23 Eylül 2019 Pazartesi

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Uzaktan Eğitim MYO Mezuniyet Coşkusu

04 Haziran 2014 Çarşamba 16:34 tarihinde eklendi | 2929 defa okundu

Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulundan bu yıl mezun olan öğrencilerimizin katıldığı 5.dönem mezuniyet töreni 02 Haziran 2014 tarihinde büyük bir coşkuyla Hukuk Fakültesi konferans salonunda yapıldı.

Yüksekokul Müdürümüz Sn.Doç.Dr.Mevlüt GÜL’ün günün anlam ve önemine binaen yaptığı konuşmaların ardından  Rektör Yardımcımız Sn Prof.Dr.Hüseyin AKYILDIZ uzaktan eğitimin günümüz ve gelecekteki önemiyle ilgili düşüncelerini katılımcılarla paylaşmış ve sevincimize ortak olmuştur.

Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulumuz program birincilerine kurum müdürümüz Doç.Dr.Mevlüt GÜL, müdür yardımcılarımız Yrd.Doç.Dr.Mehmet ALBAYRAK, Okt.Faruk Süleyman BERBER, ve bölüm başkanlarımız Öğr.Gör. Mevlüt ERSOY, Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN, Öğr.Gör.Arzu YİĞİT ve Öğr.Gör.Dr.Arzu ÖZKANAN tarafından plaketleri takdim edilmiştir.

Plaketlerin verilmesinin ardından okul birincimiz Ali Şirin TAŞCİNTEN ödülünü Rektör Yardımcımız Sn.Prof.Dr.Hüseyin AKYILDIZ’dan almıştır. Okul birincisinin mezuniyet kütüğüne plaka çakmasının ardından program birincisi olan öğrencilerimiz duygu ve düşüncelerini paylaşmıştır. Program birincilerine sembolik diplomaları Uzaktan Eğitim MYO öğretim elemanları ve yüksekokul sekreterimiz tarafından dağıtılmıştır.

Akademik ve idari personelimizin, öğrenci yakınlarının da öğrencilerimizin coşkusuna ortak olduğu törende bu mutlu anlar çekilen fotoğraflarla güzel hatıralar arasında yerini aldı.

Uzaktan Eğitim MYO ’dan mezun olan öğrencilerimizin katıldığı ve tören sonrasında yapılan ikramların yer aldığı törendeki coşku öğrencilerimizin  kep atmasıyla doruğa tırmandı.

Tüm mezun öğrencilerimizi tebrik eder; bundan sonraki yaşamlarında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

                                                                                    Uzaktan Eğitim MYO Müdürlüğü

Resmi kullanmak için tıkla