22 Eylül 2019 Pazar

2017-2018 yılı Güz Dönemi Staj Yeri Kabul Edilen Öğrencilerin Listesi

20 Ekim 2017 Cuma 08:40 tarihinde eklendi | 1256 defa okundu

 

 

Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu 2017 yılı güz dönemi staj yapan öğrencilerimizin staj sonunda hazırlamış oldukları staj faaliyet raporu, staj değerlendirme formu ve devlet katkı payı formunu staj yaptıkları kurum, kuruluş, işletme onayları kaşe ve imzaları tamamlandıktan sonra dosyaların orijinallerini okulumuza göndermeleri gerekmektedir. (OBS üzerinden yüklemelerine gerek yoktur!)

 

HATIRLARMA:

Staj Dosyasının Doldurulması:

Staj işlemi sırasında yaptığınız çalışmaları yazacağınız dosyaya Staj dosyası şablonu linkinden ulaşabilirisiniz. Staj sırasında yapılan çalışmalarda her gün için 1 sayfa kullanımı önerilmekle beraber, yapılan işlerin özelliğine göre 1 sayfalık açıklama en fazla 3 günü kapsayabilir. Bazı durumlarda bir günlük faaliyet birden fazla sayfayı da içerebilir. Dosyalar hazırlanırken aşağıdaki kurallara uyulmalıdır.

Dosyanın Hazırlanması

Açıklamaların Yazımı: Staj dosyası, mavi ya da siyah dolma kalem veya tükenmez kalem ile ya da bilgisayar çıktısı olacak şekilde hazırlanmalıdır.

Resim, Şekil ya da Şemalar: Sayfaya çizilebilir, sayfa üzerine bilgisayar çıktısı alınabilir ya da uygun şekilde sayfa üzerine yapıştırılabilir

Broşür, İşyeri Evrakı, vb.: İşyerinden alınan bu tip evraklara yapılan çalışma hangi güne aitse o güne uygun sayfa numarası verilir. "PRATİK ÇALIŞMANIN GÜNLERE GÖRE DAĞITIM CETVELİ" sayfasında o günle ilgili Sayfa No kısmına bu evrakların sayfa numaraları da yazılır.

Dosyanın Düzeni

Ne Tür Bir Dosya İçine Konacak: Staj sırasında yapılan çalışmaları içeren evraklar telli naylon dosya içine sayfa numarasına göre düzenli bir şekilde delgeç ile delinerek yerleştirilmelidir. Evraklar kesinlikle poşet dosya, klasör, karton kapak dosya ya da başka bir tip dosya içine yerleştirilmemelidir.

 

Bilgisayar Programcılığı

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

Resmi kullanmak için tıkla